David 'Flip' Rodriguez

Športnik

Objavljeno: 31. avgusta 2021 / Spremenjeno: 31. avgusta 2021

David 'Flip' Rodriguez je znan ameriški športnik in televizijska osebnost. David 'Flip' Rodriguez je 11 sezon tekmoval v filmu American Ninja Warrior.

Tabela Bio/Wiki

Kakšna je neto vrednost Davida 'Flipa' Rodrigueza?

Ocenjuje se, da je neto vrednost Flipa 600.000 USD.

alvin whitney neto vrednost

Zgodnje življenje:

David 'Flip' Rodriguez na starih fotografijah z mamo. (Vir: Instagram)

David ‘Flip’ Rodriguez je star 32 let in se je rodil 4. maja 1989. David je Bik, njegovo nebesno znamenje pa je Bik. Rodil se je v Miamiju na Floridi. Ni podatkov o starših, bratih in sestrah Davida 'Flipa' Rodrigueza ali o sorodnikih.

Kar zadeva njegovo izobrazbo, je David obiskoval katoliško šolo Champagnat. David je v enem od svojih tokov omenil, da je zakonito spremenil svoje ime v 'Flip' nekje med letoma 2017 in 2018. Posledično je njegovo polno ime Flip Rodriguez, ne David Rodriguez.

Kariera in poklicno življenje:

David 'Flip' Rodriguez je znana televizijska osebnost. Proslavil se je kot tekmovalec v filmu American Ninja Warrior. Flip je prosti tekač, ki je član ekipe Miami Freerunning. Kasneje je David postal inštruktor na njihovi akademiji. David se je prvič pojavil v tretji sezoni American Ninja Warrior. Uvrstil se je na SASUKE 27 na 5. mestu.

Od sezone 3 do sezone 12 je David tekmoval v filmu American Ninja Warrior. Flip je bil tudi kaskaderski izvajalec v filmu Step Up: Revolution. Isaac Caldiero je bil eden od drugih tekmovalcev v American Ninja Warrior 7.

Po njegovem mnenju je David z lahkoto prestal kvalifikacijski in polfinalni krog American Ninja Warrior. Po tem je športnik končal ekipne štafete kot enega od doslednejših tekmovalcev svoje ekipe. Beli tigri so bili njegova ekipa.

Davidova doslednost mu je omogočila tudi uvrstitev v SASUKE 27 kot enega od desetih ameriških tekmovalcev. David je bil med desetimi kvalifikatorji #5. Njegova predstava na prvem odru je bila absorbirana med oddajo NBC, Davidova polna predstava pa je bila kasneje predvajana med oddajo SASUKE 27.

David 'Flip' Rodriguez sodeluje v 9. sezoni American Ninja Warrior (Vir: Instagram)

American Ninja Warrior: Sezona 4 do 9

Flip je določil najhitrejši čas v jugovzhodnem krogu kvalifikacij American Ninja Warrior 4. David je imel najhitrejši čas v vsaki od šestih regij. Posledično je bil v finalu Vegasa uvrščen na 100. mesto.

clare fleetwood

Flip je prav tako zasedel drugo mesto v kvalifikacijskem krogu in mestnem finalu American Ninja Warrior 5 v Miamiju. Poleg tega je športnik tekmoval v American Ninja Warrior 6 v Miamiju. Vendar je bil to prvi in ​​edini čas, ko je športnik padel na kvalifikacijskem tečaju in se ni uvrstil v mestni finale. David je bil kasneje sprejet v Vegas kot nadomestni znak. Flip pa je povabilo zavrnil.

David je sedmič tekmoval v American Ninja Warrior 7. Športnik je v kvalifikacijskem krogu prišel na tretje mesto. David je prvič tekel na poti brez svoje podpisne maske. Nastopil je tudi v kvalifikacijskem krogu Los Angelesa American Ninja Warrior 8 v Universal Studiosu.

Najhitrejši je bil dirkač s časom 02: 23.12. Po tem se je uvrstil v finale Los Angelesa. Flip je imel odlično zmago v finalu Los Angelesa, preden je izgubil pri The Wedge. David je v kvalifikacijskem krogu Los Angelesa ponovno nastopil v American Ninja Warrior 9. David se je v mestnem finalu prebil vse do nove ovire Elevator Climb. Športnik je do finala v Vegasu utrpel poškodbo kolka.

Od 10. sezone dalje:

Poleg tega je David hitro prebrodil prve štiri izzive na American Ninja Warrior 10, vendar je bil eden izmed mnogih tekmovalcev, ki niso uspeli spustiti kljuke na vratih. Flip je v finalu LA prestopil mejo Doorknob Drop in nato prvič po peti sezoni zaključil tečaj mestnega finala.

Flip je bil tisto leto tudi eden od treh udeležencev tečaja v Los Angelesu, potem ko ni opravil kvalifikacijskega tečaja, a je na koncu končal mestni finale. Podobno je David postopoma napredoval skozi tečaj American Ninja Warrior 11 in bil prva oseba, ki se je te sezone lotila Mega Wall. Po treh poskusih Davidu tega ni uspelo povečati.

David je uspešno opravil prve štiri ovire ameriškega ninja bojevnika 12 v St. David pa je bil ena izmed petih žrtev zmaja v finalu. Športnik je tokrat prvič pogrešal zvočni signal.

Poleg tega sta v mestnem finalu ameriškega ninja bojevnika David in Drew Drechsel edina tekmovalca, ki sta se spopadla z vsemi petimi različicami zadnje ovire. Ta dva tekmovalca sta tudi edina, ki sta uporabila varnostno izkaznico na prvi stopnji in jo počistila v drugem poskusu. Flip je drugi udeleženec, ki je na drugi stopnji prekinil čas, za Najee Richardson. Na Vodnih stenah je obema tekmovalcema zmanjkalo časa.

Status razmerja:

David 'Flip' Rodriguez se zdaj srečuje z Jamiejem Rossom. Jamie je tudi športnik, ki je trikrat nastopil na tekmovanju American Ninja Warrior. Je študentka sonografije s sedežem v Južni Floridi. Angeline Appel je bila Davidova prejšnja punca. Angeline je televizijska igralka iz Združenih držav.

Mere telesa:

David 'Flip' Rodriguez je visok približno 5 čevljev 10 centimetrov in tehta približno 72 kilogramov. Flip meri prsi, pas in boke 41-30-35 palcev. David ima temno rjave oči in temno rjave lase.

Družbeni mediji:

David 'Flip' Rodriguez je aktiven na družabnih medijih, z več kot 109 tisoč sledilci na Instagramu pod imenom moški @youngflip7. Aprila 2020 je postal uporabnik Twitterja z ročajem @FlipRodriguez07. Flip je tudi razvijalec vsebine Twitch. Njegov ročaj na tej platformi je @fliprodriguez in trenutno ima več kot 3,1 tisoč privržencev.